Már kaphatóak a fürdőkbe, vizes helyiségekbe, kültérre is használható vízálló /IP44-IP65/ spot lámpatestek, ezek biztosan nem fognak berozsdálni, már 990 forinttól!
A GU10-MR16 spot lámpatest/keret működése:
http://www.youtube.com/watch?v=mMDWyTY9Qhc
Kedvezmények, amennyiben egy cikkszámú termékből több darabot vásárol:
5db felett 5%, 10db felett 10%, 15db felett 15% a nem akciós, kisker árakból!
A garancia 2-3 év!
Minden termékünk rendelkezik CE tanúsítvánnyal!
Life Light Led nem bántja a szemet!
| Cikkszám | LLML12W60856IKOC4000K |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 12W |
| Fényáram | 900 lumen |
| Szín | 4000 kelvin |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 170*170*26mm |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Led panel 12W, 4000 kelvin, közép fehér, 900 lumen. Méretek: 170x170x27mm, lyuk méret: 160mm. Nem vibrál a fénye, így nem bántja a szemet hosszú távú használat esetén! Egyenletes világít a teljes felületen, nem látszanak a szélén a ledek! Ez a típusú Led panel gipszkartonba vagy bútorlapba építhető, a csomag tartalmazza a rugókat és a drivert is! 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 883 db |
699 Ft + ÁFA (888 Ft)
Az akció csak 2026-03-28 és 2026-06-30 között érvényes!

